Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#707
Stary 22.06.2012, 08:01
Wszystko wskazuje na to,że Vogst pełni rolę królika a Fornalik został już namaszczony. Gospodarzami Euro czy MŚ już nie bedziemy więc pozostanie nam ogladanie innych.
W kraju słabych piłkarzy jedyną szansą na jakikolwiek awans jest zatrudnienie dobrego trenera, mającego osiagnięcia na świecie. A jak widać nie zanosi się na to. A kasa i tak bedzie płynąć wartkim strumieniem do niejednej kieszeni ale efektów nie będzie.
No chyba, że ministra Mucha wybierze nam nowego trenera jak kiedyś drużyny do Superpucharu.
Odpowiedz cytując