kacpaw91 napisał(a):

Też zdaje mi się to dziwne bo brakuje nam lewego obrońcy. Bo chyba nie jest planowany taki podział na pozycje...
Środkowi obrońcy: Głowacki, Chavez, Czekaj, Nalepa, Kowalski
Prawi obrońcy: Jovanović, Jaliens
Lewi obrońcy: Burliga, Bunoza,
|
Bunoza na lewej ... ? No nie wiem.
W mojej ocenie on (w dobrej formie) najbardziej nadaje się na stopera. Jest mało zwrotny a minięcie bocznego obrońcy zwodem to duże zagrożenie. W parze z Głowackim w środku może by podołał. Bunoza ma podobna charakterystykę jak Czekaj czyli: trochę zbyt duża skłonność "wchodzenia na raz", dobra gra głową, i duża zaleta - wyprowadzanie piłki - potrafi minąć całą drugą linie lub mocno po ziemi dograć do przodu.
Lewa obrona to wg mnie nadal tylko solidny Burliga i nikt więcej.
Ja bym spróbował wyjąć Magierę z Górnika.