Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57183
Stary 22.06.2012, 07:13
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Też zdaje mi się to dziwne bo brakuje nam lewego obrońcy. Bo chyba nie jest planowany taki podział na pozycje...

Środkowi obrońcy: Głowacki, Chavez, Czekaj, Nalepa, Kowalski
Prawi obrońcy: Jovanović, Jaliens
Lewi obrońcy: Burliga, Bunoza,
Bunoza na lewej ... ? No nie wiem.
W mojej ocenie on (w dobrej formie) najbardziej nadaje się na stopera. Jest mało zwrotny a minięcie bocznego obrońcy zwodem to duże zagrożenie. W parze z Głowackim w środku może by podołał. Bunoza ma podobna charakterystykę jak Czekaj czyli: trochę zbyt duża skłonność "wchodzenia na raz", dobra gra głową, i duża zaleta - wyprowadzanie piłki - potrafi minąć całą drugą linie lub mocno po ziemi dograć do przodu.
Lewa obrona to wg mnie nadal tylko solidny Burliga i nikt więcej.
Ja bym spróbował wyjąć Magierę z Górnika.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 22.06.2012 o godz. 07:40.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując