SWEET_83 napisał(a):

|
Zastanawiam sie każdego dnia ile jeszcze poczekamy aż nasz dyrektorek zakontraktuje typowego lewego obrońce ?
|
Hmm istnieje prawdopodobieństwo, że nowy zawodnik się nie sprawdzi i co wtedy ? Po co podpisaywac nowe kontrakty i nadwyręzac budżet. Znów Bednarz byłby znienawidzony przez wszystkich, a tak jest Gordon Bunoza przekwalifikuje się go na lewego obrońce i będzie gicior!
sarkazm off
A bardziej poważnie, to chyba lewi obrońcy na rafach koralowych nie rosną.