Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#704
Stary 21.06.2012, 23:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jasne, sprawdzajmy w kadrze każdą przereklamowaną miernotę trenerską z naszej ligi. Następny w kolejce Ojrzyński...

Jak można być tak ślepym i nie widzieć, że u nas gra się futbol sprzed dwudziestu lat? Oglądać mecze Euro i nie zauważyć, że dwie drużyny grały amatorsko taktycznie: my i Irlandia?

Ja już oczami wyobraźni widzę ten geniusz taktyczny Fornalika przeniesiony na Reprezentację.
Moim zdaniem jednak trochę obrażasz Irlandię. Zwróć uwagę na rywali - Hiszpania (mistrz świata i europy), zawsze mocni Włosi i bardzo poważna Chorwacja, która grupę PZPN z pewnością by wygrała (zresztą oni nie zagrali żadnego złego meczu! a odpadli).

PZPN były amatorsko ustawiony taktycznie, a Irlandia wyglądała amatorsko taktycznie na tle świetnych drużyn. I wtedy się zgadzam

Inna rzecz, że z dwójki PZPN/Irlandia tylko PZPN był.... amatorsko przygotowany fizycznie.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując