wolfy napisał(a):

Jasne, sprawdzajmy w kadrze każdą przereklamowaną miernotę trenerską z naszej ligi. Następny w kolejce Ojrzyński...
Jak można być tak ślepym i nie widzieć, że u nas gra się futbol sprzed dwudziestu lat? Oglądać mecze Euro i nie zauważyć, że dwie drużyny grały amatorsko taktycznie: my i Irlandia?
Ja już oczami wyobraźni widzę ten geniusz taktyczny Fornalika przeniesiony na Reprezentację.
|
Moim zdaniem jednak trochę obrażasz Irlandię. Zwróć uwagę na rywali - Hiszpania (mistrz świata i europy), zawsze mocni Włosi i bardzo poważna Chorwacja, która grupę PZPN z pewnością by wygrała (zresztą oni nie zagrali żadnego złego meczu! a odpadli).
PZPN były amatorsko ustawiony taktycznie, a Irlandia wyglądała amatorsko taktycznie na tle świetnych drużyn. I wtedy się zgadzam
Inna rzecz, że z dwójki PZPN/Irlandia tylko PZPN był.... amatorsko przygotowany fizycznie.