Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Zdzis
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
518
21.06.2012, 23:24
Gucio25
napisał(a):
to był mój pierwszy pomysł.
napisałem do nich maila, póki co bez odpowiedzi.
Pisz do TS a nie SA
www.historiawisly.pl
www.facebook.com/Henryk.Reyman
Zdzis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zdzis
Znajdź inne posty napisane przez Zdzis