Szpen napisał(a):

|
po raz kolejny przyczepiłeś sie do słownictwa, a nie do meritum. zresztą w kolejnym poście, tuż pod Twoim napisałem wyraźnie o rezerwach. Poczym edytowałeś swój wpis. Powiedz mi, jak żyć pisowski agencie
|
Szpenio,
Jeśli napiszesz coś z meritum to odniosę się do niego odniosę. Jak do tej pory tworzysz tylko bełkot który nie zasługuje na nic więcej niż na obśmianie.
Jak rozumiem ciężko Ci na duszy i szukasz rady mądrzejszego od siebie. Rada jest prosta: Szpenio nie idź dalej tą drogą! Ludzie zaczną Cię szanować gdy zamiast robić z siebie durnia i zabierać głos w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia w swoich postach skoncenetrujesz się na tym na czym się znasz (zakładam że jest coś takiego

). Oprócz tego przestań się bać i miej odwagę spojrzeć w oczy prawdzie, niezaleznie od tego jak trudna by ona dla Ciebie była. Pamiętaj: to prawda Cię wyzwoli. W tym tygodniu pracuj nad wymienionymi elementami a za tydzień następna lekcja.