Teqcontroller napisał(a):

Zawsze jak jakiś zawodnik odejdzie to wychodzą brudy klubu
|
Czeski Napoleon do końca czerwca jest piłkarzem Wisły, więc jeśli .......i bzdury i działa na niekorzyść klubu to jak wróci zapewne dostanie karę.
Jakie brudy wyciągał: Zurawski, Brożki, Głowacki, Zienczuk, Baszczynski, Pawełek, Łobodziński, Błaszczykowski, czy np. Boukhari?