Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57173
Stary 21.06.2012, 16:58
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Zawsze jak jakiś zawodnik odejdzie to wychodzą brudy klubu
Czeski Napoleon do końca czerwca jest piłkarzem Wisły, więc jeśli .......i bzdury i działa na niekorzyść klubu to jak wróci zapewne dostanie karę.

Jakie brudy wyciągał: Zurawski, Brożki, Głowacki, Zienczuk, Baszczynski, Pawełek, Łobodziński, Błaszczykowski, czy np. Boukhari?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując