Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57170
Stary 21.06.2012, 16:48
Wy dalej nie czaicie tego,że Stan był w stanie znaleźć ciekawych piłkarzy, którzy mogli wzmocnić nasz zespół ? ale w tym mu nie pomagał tak przez was szanowany BC, skąd się brały transfery za free takie jak Lama ? bo Cupiał z góry już olał SV i jego transfery, według mnie jak by zaryzykował to by było lepiej, Stan nie miał wolnej ręki, żeby sprowadzić ciekawych piłkarz, bo u nas się to tak robi, szybko, na od....... się, byle by sukces był, a potem niech się dzieje co się chce. Szkoda że Wisła go wyjebała.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując