Cytat:
|
Mało kto wie, ale Theodor Gebre Selassie latem zeszłego roku był blisko Wisły. Wiem, co mówię, bo dobrze znam temat. Stan Valckx, który decydował wtedy o transferach, wybrał jednak inną opcję - mówi Tomas Jirsak
|
Załóżmy ze to nie jest wypowiedź wyrwana z kontekstu.
Dlaczego w takim razie Stan Valks nie powiedział że miał na oku tego chłopa ale nas było nie stać? Dlaczego mówi o tym piłkarz a nie dyr.sportowy. Przeciez gdyby to powiedział to jeszcze bardziej niektórzy by go wyniesli na piedestały.
a o tym czy mógł grać u nas RVN. Otóż miloszu,czy jakiś piłkarz Wisły o tym powiedział w takim tonie jak Jirsak o GS?