Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57164
Stary 21.06.2012, 16:03
Proszę Was.. Nie łykajmy każdej wiadomości i nie bierzmy jej za pewnik.
Gdybanie o Gebreselaasie nie ma w tej chwili żadnego racjonalnego znaczenia. Nikt nam nie powie, że w naszych szeregach rozwinąłby się równie dobrze. Jirsak też mogł dodać cos od siebie do tej rewelacji. A media to łykaja - poczytniejszy news = wiecej kasy.
Odpowiedz cytując