|
Proszę Was.. Nie łykajmy każdej wiadomości i nie bierzmy jej za pewnik.
Gdybanie o Gebreselaasie nie ma w tej chwili żadnego racjonalnego znaczenia. Nikt nam nie powie, że w naszych szeregach rozwinąłby się równie dobrze. Jirsak też mogł dodać cos od siebie do tej rewelacji. A media to łykaja - poczytniejszy news = wiecej kasy.
|