Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1130
Stary 21.06.2012, 15:22
Oni na tej gali dalej chca chyba zarobic. Jakis Glazewski ma walczyc i pewnie emeryt z USA go rozklepie.

A co do Kosteckiego, to albo nie stawil sie w zakladzie karnym albo wyszly na jaw jakies inne, nowe przekrety.

Ogladalem ta walke Adamka i zaluje zawalonej nocy. Facet nie nadaje sie do kategorii ciezkiej i chyba bedzie czekal najblizsze 5 lat, az bracia pokoncza kariery, bo z nimi kolejne nokauty gwarantowane. Zreszta Chisora i Haye tez pewnie by mu boks wybili z glowy. Ale wiadomo, licza sie pieniazki.
Odpowiedz cytując