|
Oni na tej gali dalej chca chyba zarobic. Jakis Glazewski ma walczyc i pewnie emeryt z USA go rozklepie.
A co do Kosteckiego, to albo nie stawil sie w zakladzie karnym albo wyszly na jaw jakies inne, nowe przekrety.
Ogladalem ta walke Adamka i zaluje zawalonej nocy. Facet nie nadaje sie do kategorii ciezkiej i chyba bedzie czekal najblizsze 5 lat, az bracia pokoncza kariery, bo z nimi kolejne nokauty gwarantowane. Zreszta Chisora i Haye tez pewnie by mu boks wybili z glowy. Ale wiadomo, licza sie pieniazki.
|