Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19226
Stary 21.06.2012, 13:55
Według danych z tej http://historiawisly.pl/wiki/index.p...n_Jovani%C4%87 strony ma kontrakt do 2015... Osobiście wolałbym, żeby odszedł, a na jego miejsce wskoczyłby któryś z wychowanków.
Odpowiedz cytując