Merkury napisał(a):

Stan działał w oparciu o określony budżet i zapewnienia ze strony właściciela. Transfery przez niego przygotowywane przez całą rundę wiosenną zeszłego roku zostały bez wyjątku zablokowane przez Radę Nadzorczą - Holender miał zapewnienia Cupiała o tym, że będzie miał do wydania ok. 3 mln euro a łącznie na dwa okienka letnie i zimowe ta kwota będzie wynosiła 5 mln euro. Niestety po raz kolejny nasz pseudo-właściciel zrobił swoich pracowników w balona, czego potwierdzeniem była dymisja Basałaja, teraz odejście Stana jak również odrzucona oferta przez Mielcarskiego objęcia stanowiska w zarządzie Wisły.
Wcześniej czy później Basałaj zacznie mówić o tych rzeczach albowiem trudno jest przejść do porządku dziennego nad tym co głosił w mediach Pan Bednarz co w 90% jest niestety nieprawdą. Zamiast opowieści z lasku bolońskiego wiceprezes zarządu najpewniej przyszły prezes bo nikt przy zdrowych zmysłach nie zechce obejmować tego stanowiska zajmie się budowa zespołu a na dzień dzisiejszy nie ma się doprawdy czym pochwalić na tym polu.
|
Podobno nie jesteś żadnym informatorem i zarzekałeś się, że nie będziesz już dzielił się z nami swoimi herezjami.