Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57149
Stary 21.06.2012, 08:35
Cytat:
Cupiał sam się zakręcił w swoich "rewolucjach". "Popalił" wielu trenerów, kilku ciekawych piłkarzy "straciło" formę w Wiśle.
Na tym forum powstają jakieś mity. Cupiał nie jest jakimś Wojciechowski, nigdy nie terroryzował piłkarzy, Ci którzy potrafili grać to grali dobrze, piłkarze słabi grali słabo nie dlatego że Cupiał im przeszkadzał tylko dlatego że byli słabi.

Z trenerami sytuacja jest bardzo podobna, ci niby popaleni trenerzy uwodniali że są dobrzy (Petrescu) jak widać kariery mu Cupiał nie zniszczył bo w Rosji ma się ok, reszta, która była słaba udowadniała, że jest słaba i myślę, że i tak wspomina go pozytywnie z racji przelewów i odpraw, które od niego dostawali.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.06.2012 o godz. 08:41.
Odpowiedz cytując