Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57148
Stary 21.06.2012, 08:15
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Generalnie jest to droga donikąd ...
I będzie donikąd, bo właściciel sam nie wie czego chce.
Planowania żadnego od dłuższego czasu w Wiśle nie ma (w ogóle było?)i tak otwarcie mówiąc te same teksty od paru dobrych lat czyta się na forum.
Tylko na testach piłkarze się zmieniają...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując