ziz99 napisał(a):

|
Generalnie jest to droga donikąd ...
|
I będzie donikąd, bo właściciel sam nie wie czego chce.
Planowania żadnego od dłuższego czasu w Wiśle nie ma (w ogóle było?)i tak otwarcie mówiąc te same teksty od paru dobrych lat czyta się na forum.
Tylko na testach piłkarze się zmieniają...