Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17877
Stary 21.06.2012, 08:11
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wystąpienia Farage'a śledzę od dawna - szkoda, że nie mamy na naszej scenie politycznej tak barwnej postaci...
Szkoda tylko, ze społeczeństwo nie dostaje rzetelnej informacji na to co się dzieje podczas debat w eurokołchozie, tylko musi szukać po youtubach. Reżimowa propaganda pokazuje migawki ze spotkań Donaldu czy z jego bełkotu przy mównicy ale nie z takich podsumowań jakie wygłosił Farage w stosunku do Tuska