"eśli natomiast chodzi o Gabre Selassiego to też jest to chłopak, który dużo potrafi. Mało kto o tym wie, ale on był blisko Wisły Kraków latem rok temu. Wiem, co mówię, bo dobrze znam ten temat. Stan Valckx, który decydował wtedy o transferach, wybrał jednak inną opcję."
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...j-pozycji.html