|
Przepraszam bardzo, jeszcze niedawno twierdzono, że spokojnie mamy czas bo transfery będą. A tych co twierdzili, że początek czerwca to idealny moment w naszej sytuacji do dopinania transferów mieszano z błotem i drwiono z nich.
Więc bez zaskoczeń, że mamy 21 czerwiec i podpisanego Głowę i rezerwowego bramkarza, bo sami kazaliście spokojnie czekać.
|