Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57139
Stary 20.06.2012, 23:38
Przepraszam bardzo, jeszcze niedawno twierdzono, że spokojnie mamy czas bo transfery będą. A tych co twierdzili, że początek czerwca to idealny moment w naszej sytuacji do dopinania transferów mieszano z błotem i drwiono z nich.

Więc bez zaskoczeń, że mamy 21 czerwiec i podpisanego Głowę i rezerwowego bramkarza, bo sami kazaliście spokojnie czekać.
Odpowiedz cytując