Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57138
Stary 20.06.2012, 23:14
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Z logicznego punktu widzenie - w pierwszej kolejności klub powinien poinformować o przedłużeniu umowy z podstawowym bramkarzem, kwestia Miśkiewicza z całym szacunkiem dla tego chłopaka to mały pikuś. 25 czerwca Wisła zaczyna treningi, raptem za 5 dni a my praktycznie poza powrotem Głowackiego, który sam się pchał do niego nie pozyskaliśmy nikogo znaczącego. Wszyscy do tej pory zawodnicy łącznie z Sikorskim przychodzą do nas bez sum odstępnego i przynajmniej w dwóch wypadkach szansa, że wypalą Ci zawodnicy jest bliska zeru i każe wątpić w budowanie perspektywicznej i stabilnej pod względem kadrowym drużyny.
Bednarz pomachał szabelką, po lansował się w mediach i robi transfery na miarę drużyny występującej w I lidze polskiej.
Sytuacja jest o tyle komiczna, że zarówno Sobolewskiemu jak i Estończykowi umowy kończą się 30 czerwca dlatego jeżeli dotychczas jest cisza to jeszcze nie raz Bednarz nas zaskoczy vide Cupiał żeby była jasność bo on wszystko klepie.


I tutaj jest cale podsumowanie .

Okres przygotowawczy juz zaraz startuje a my zostajemy jak zwykle na lodzie.Jeden Glowa na obrone -ok ,ale on sam chcial wrocic a wiadomo ze tylko do Wisly.

reszta pozycji to bida i nedza,temat Sikorskiego przemilcze bo on powinien grac ale w ataku Ruchu Radzionkow ,jeszcze nam Lysy zamien Probierza na Dyzme i moze uda sie powalczyc i utrzymac miejsce w tabeli z tamtego sezonu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując