sanderuss napisał(a):

|
Nie, dlaczego? Farage po krotce jest za Europą narodów, a nie eurokołchozem. Za wolnością słowa, za społeczeństwem obywatelskim, likwidacją zbednej biurokracji i powrotem do tradycji państw narodowościowych.
|
Wielką Brytanię, pomimo oczywistej dominacji Anglików, trudno nazwać państwem narodowym...