Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57134
Stary 20.06.2012, 21:45
Ćwielong nie jest zły. Gdyby miał do nas trafić to uważam to za niezły ruch, w każdym razie taki, którego się nie spodziewałem. Wystarczy, żeby zamiast sztrzelać podawał a zamiast podawać strzelał to powiem wam,że całkiem konkretnie by to wyglądało. Facet ma nieprawdopodobne szczęście jeśli idzie o dochodzenie do pozycji strzeleckich, tylko decyzje ma durne.

Tak więc ruch ok ale trochę go podkręcić
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując