|
Miłosz
chłopie proszę daj se na wstrzymanie, raz na jakiś czas chcę zobaczyć kogo znawcy forumowi typują do nas do składu, a ty klepiesz w koło to samo
LITOŚCI, nie czytam nawet tego bełkotu, przewijam tylko temat, ale przez twoją paplaninę jest taki syf, że odniechciewa się tutaj wchodzić ( a to jest równoznaczne ze spadkiem odsłon na witrynie TWSD-forum :]
|