0 22 napisał(a):

2-3 zdecydowanie lepszych piłkarzy dałoby np. 4 punkty, a nie 2.
o tym, ze niepełnosprawny Perqis to odkrycie euro po naszej stronie i w ogóle rewelacja - to nie mój problem
|
Akurat Perqis był najlepszym naszym obrońcą na ME. A wymiana na Żewłakowa czy Wawrzyniaka po fakcie to gadanie o niczym. Jeden mógł siąść kondycyjnie a drugi poślizgnąć sie w ważnym momencie. A może nie ? a może tak?
Ogólnie jedynym wygranym tego Euro jest Lato zgarnie 8 mln i możemy pocałować go w d....