Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#666
Stary 20.06.2012, 14:54
0 22 napisał(a):Wyświetl post
2-3 zdecydowanie lepszych piłkarzy dałoby np. 4 punkty, a nie 2.

o tym, ze niepełnosprawny Perqis to odkrycie euro po naszej stronie i w ogóle rewelacja - to nie mój problem
Akurat Perqis był najlepszym naszym obrońcą na ME. A wymiana na Żewłakowa czy Wawrzyniaka po fakcie to gadanie o niczym. Jeden mógł siąść kondycyjnie a drugi poślizgnąć sie w ważnym momencie. A może nie ? a może tak?

Ogólnie jedynym wygranym tego Euro jest Lato zgarnie 8 mln i możemy pocałować go w d....
Odpowiedz cytując