Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#665
Stary 20.06.2012, 14:36
2-3 zdecydowanie lepszych piłkarzy dałoby np. 4 punkty, a nie 2. Nigdzie nie pisałem, że awans w cuglach, i pewny półfinał. To wszystko Twoja wyobraźnia.

I wymieniłem 2-3 zdecydowanie lepszych piłkarzy od tych z pierwszego składu.

Żewłakow - Wasilewski/Perqis
Wawrzyniak - Benisz
Mila/Majewski - Murawski
Celeban - Wasilewski/Perqis

Nawet więcej niż 2-3.

P.S. A to, że wciąż istnieją w Polsce klakierzy, których nie zamknie nawet taka kompromitacja i w związku z tym dalej będą przelewać na papier swoje chore wizje o tym, ze niepełnosprawny Perqis to odkrycie euro po naszej stronie i w ogóle rewelacja - to nie mój problem
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 20.06.2012 o godz. 14:39.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując