2-3 zdecydowanie lepszych piłkarzy dałoby np. 4 punkty, a nie 2. Nigdzie nie pisałem, że awans w cuglach, i pewny półfinał. To wszystko Twoja wyobraźnia.
I wymieniłem 2-3 zdecydowanie lepszych piłkarzy od tych z pierwszego składu.
Żewłakow - Wasilewski/Perqis
Wawrzyniak - Benisz
Mila/Majewski - Murawski
Celeban - Wasilewski/Perqis
Nawet więcej niż 2-3.
P.S. A to, że wciąż istnieją w Polsce klakierzy, których nie zamknie nawet taka kompromitacja i w związku z tym dalej będą przelewać na papier swoje chore wizje o tym, ze niepełnosprawny Perqis to odkrycie euro po naszej stronie i w ogóle rewelacja - to nie mój problem
