Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17856
Stary 20.06.2012, 13:28
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
1. pisanie o "zatykaniu" to już zupełny żart. Dla porównania sprawdź sobie lepiej jaka jest obecnie rentowność papierów amerykańskich czy niemieckich. Wtedy być może naprawdę Cię "zatka".
2. Nie rozumiem za bardzo w jaki sposób rentowność 10-latek miałaby przekładać się na koszty finansowania w zupełnie innej walucie i na zupelnie innym rynku?
1. jak Ty porównujesz NImcy i Stany do nas to nie mam pytań.
2. czy ja dałem porównanie? Zapytałem Cię, czy widziałeś jak świetnie i na jaki procent rozeszły się nasze oblilgacje.