Macie Panowie oczywiście rację, że moje oświadczenie, że jestem szczęśliwy i nie zrobię sobie "ziazi" mogę pewnie oprawić sobie tylko w ramki.
W obecnej Polsce okupowanej przez tak zwane i wszechwładne "PAŃSTWO", wszystko można ludziom wmówić a dowody powstają na pstryknięcie palcami.
----
Poniżej natomiast o tym,. czy gen. Czempiński ma polisę na życie:
http://wpolityce.pl/dzienniki/dzienn...olise-na-zycie