Artur ma 23 lata dopiero dajcie mu czas...
Z ciekawosci sprawdzałem sobie jak swoją zawodową kariere zaczynał Vitali Klitschko i tez zaczynał od TOTALNYCH amatorow. Muszą mu wyśrubować jakiś ładny rekordzik a potem go wpuszczą do ringu z kimś lepszym od siebie. Logiczne że wczesniej muszą go dobrze wypromowac. Póki co wydaje mi się za bardzo dobzre im idzie
