Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57119
Stary 20.06.2012, 12:11
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Miejmy nadzieję, że się tam podszkolił i zadziwi nas swoimi interwencjami. Osobiście, życzę mu super formy.
Jeśli tak to wszytko dzięki akademii Milanu która z przeciętnych chłopaków robi ..... (i tutaj się zobaczy). W sumie Miśkiewicz będzie dobrym wykładnikiem tego ile daje porządna akademia.

Edit:
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Jak ktoś che grać, bo to lubi lub che się rozwijać, to idzie tam gdzie ma pewne miejsce w składzie (tu: III liga włoska). Nasuwa się pytanie: dlaczego Miśkiewicz wolał siedzenie na ławie/grę w ME?
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 20.06.2012 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując