serek.c2 napisał(a):

|
Miejmy nadzieję, że się tam podszkolił i zadziwi nas swoimi interwencjami. Osobiście, życzę mu super formy.
|
Jeśli tak to wszytko dzięki akademii Milanu która z przeciętnych chłopaków robi ..... (i tutaj się zobaczy). W sumie Miśkiewicz będzie dobrym wykładnikiem tego ile daje porządna akademia.
Edit:
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Jak ktoś che grać, bo to lubi lub che się rozwijać, to idzie tam gdzie ma pewne miejsce w składzie (tu: III liga włoska). Nasuwa się pytanie: dlaczego Miśkiewicz wolał siedzenie na ławie/grę w ME?