Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57116
Stary 20.06.2012, 11:53
szprotson napisał(a):Wyświetl post
chyba mamy wspolnych znajomych bo moj kumepl ,byly wiślak to samo mówił o swoim wtedy jeszcze aktualnym koledze z Kmity.
Czyli podsumowując fakty:

młody chłopak z Kmity, mający imponujące warunki fizyczne, jedzie do Milanu, tam się nie sprawdza, wypożyczony zostaje do '.. Chievo, ... Rok później ... do czwarto ligowego Crociati Noceto, skąd ponownie zostaje wypożyczony, .. do FC Südtirol-Alto Adige, grającego we włoskiej trzeciej lidze. ' Nie chce grac nadal w III włoskiej lidze, wraca do Polski, robi dobre wrażenie na testach i dostaje 2-letni kontrakt.

Edit:
Ktoś wie kto jest jego manago?

Edit2:
szprotson - dzięki, poprawiłem,
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 20.06.2012 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując