Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57113
Stary 20.06.2012, 11:30
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak - Miśkiewicza wielokrotnie widział (jeszcze przed wyjazdem do Milanu) mój dobry znajomy. Jest to do tej pory czynny bramkarz i równocześnie trener. Gdy kilka lat temu przeczytał, że Miśkiewicza bierze Milan to był pełen podziwu dla... osoby, która mu to załatwiła. Miał o nim w najlepszym wypadku średnią opinię. Mam nadzieję, że coś się w tym Milanie nauczył.
chyba mamy wspolnych znajomych bo moj kumepl ,byly wiślak to samo mówił o swoim wtedy jeszcze aktualnym koledze z Kmity.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując