http://www.90minut.pl/news/190/news1...-w-LKS-ie.html
Mam tylko nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł zatrudnienia Macieja Iwańskiego w Wiśle... Swoją drogą klub na pewno znajdzie ze względu na osiągnięcia indywidualne (5 asyst w 13 meczach ligowych).