Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57108
Stary 20.06.2012, 09:51
No i Suler w Legii. Szkoda. Nie patrzę na ilość środkowych obrońców, bo liczy się jakość a nie ilość.

U na cieniutko na razie. Muszę się zgodzić z Merkurym, że wzmocnienia....pardon....transfery przeprowadzone do tej pory (bądź będące w toku vide Sikorski) są na miarę dołu tabeli (oprócz Głowy).

Quioto- zupełnie nie wiemy czego się spodziewać po gościu. Niby coś strzelił w sparingach a mimo to trener podobno długo się wahał. Więc po co brać gościa do którego trener Probierz nie ma przekonania?

Miśkewicz- to jestem prędzej w stanie zrozumieć, może powalczy o miejsce na ławce i za rok, dwa cos z niego będzie.
Natomiast Sikorski - 25 lat i sezon bez gola za nim. W najlepszym wieku dla piłkarza on tak dołuje...niezrozumiały transfer. Jak to znajomy wczoraj powiedział - łapanka jak w ŁKS-ie. Aż tak radykalnie bym tego nie określił ale dobrze tez nie jest.

Nie wiem czy widzieliscie ile kosztuje Traore z Lechii - mianowicie ...200 tys. euro. Do roboty Jacku! Taka okazja się nie powtórzy!
Odpowiedz cytując