Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57107
Stary 20.06.2012, 09:51
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Trudno wydawać opinię o piłkarzu, który siedział po wyjeździe z Polski na ławkach klubów z Serie C i D w przerwach zbierając pomidory na plantacjach. Jeżeli klub nie przedłuży umowy z Pareiko - choć uważam, że chyba aż na tyle nieodpowiedzialnych ludzi w Wiśle nie ma to będzie katastrofa.
Jak widać nasze testy wykazują iż zbieracze pomidorów na plantacjach w Mediolanie są lepsi niż nasi gracze z 5-cio letnimi kontraktami.

Westersyl, weź proszę pod uwagę iż kontrakt Miśkiewicza to nacisk na Sergieja - mamy alternatywę i nie może podbić warunków kontraktu i musi się zgodzić na to co proponujemy. Po coś ten nacisk i alternatywa jest, skoro kontraktu jeszcze brak.
Odpowiedz cytując