Merkury napisał(a):

|
Trudno wydawać opinię o piłkarzu, który siedział po wyjeździe z Polski na ławkach klubów z Serie C i D w przerwach zbierając pomidory na plantacjach. Jeżeli klub nie przedłuży umowy z Pareiko - choć uważam, że chyba aż na tyle nieodpowiedzialnych ludzi w Wiśle nie ma to będzie katastrofa.
|
Jak widać nasze testy wykazują iż zbieracze pomidorów na plantacjach w Mediolanie są lepsi niż nasi gracze z 5-cio letnimi kontraktami.
Westersyl, weź proszę pod uwagę iż kontrakt Miśkiewicza to nacisk na Sergieja - mamy alternatywę i nie może podbić warunków kontraktu i musi się zgodzić na to co proponujemy. Po coś ten nacisk i alternatywa jest, skoro kontraktu jeszcze brak.