Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57105
Stary 20.06.2012, 09:41
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ano własnie. Sprawia lepsze wrażenie od Jovanić'a który miał u nas 5-cio letni kontrakt. Miśkiewicz 2-letni a Sergiej póki co, kontraktu .. brak.

Dzięki za odp.

Miłosz, Grantar, a Wasze opinie na temat tego bramkarza?
Trudno wydawać opinię o piłkarzu, który siedział po wyjeździe z Polski na ławkach klubów z Serie C i D w przerwach zbierając pomidory na plantacjach. Jeżeli klub nie przedłuży umowy z Pareiko - choć uważam, że chyba aż na tyle nieodpowiedzialnych ludzi w Wiśle nie ma to będzie katastrofa.
Odpowiedz cytując