kacpaw91 napisał(a):

Miśkiewicz sprawia lepsze wrażenie od Jovanicia..
|
Ano własnie. Sprawia lepsze wrażenie od Jovanić'a który miał u nas 5-cio letni kontrakt. Miśkiewicz 2-letni a Sergiej póki co, kontraktu .. brak.
Dzięki za odp.
Miłosz, Grantar, a Wasze opinie na temat tego bramkarza?