Pan Jotka napisał(a):

Piłkarzem poważnie zainteresowane były Partizan Belgrad oraz Wisła Kraków.
To tyle w temacie Sulera.
|
Wisła nie była nim zainteresowana co potwierdził Bednarz oraz sam zawodnik. Piłkarz wygląda na solidnego w stylu gry na stoperze przypomina mi Diaza jednak w naszej sytuacji ściąganie kolejnego stopera jest irracjonalne. Zbyt wiele pozycji wymaga wzmocnienia abyśmy mogli sobie pozwolić na taki luksus.