Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57103
Stary 20.06.2012, 09:38
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Piłkarzem poważnie zainteresowane były Partizan Belgrad oraz Wisła Kraków.

To tyle w temacie Sulera.
Wisła nie była nim zainteresowana co potwierdził Bednarz oraz sam zawodnik. Piłkarz wygląda na solidnego w stylu gry na stoperze przypomina mi Diaza jednak w naszej sytuacji ściąganie kolejnego stopera jest irracjonalne. Zbyt wiele pozycji wymaga wzmocnienia abyśmy mogli sobie pozwolić na taki luksus.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 20.06.2012 o godz. 09:41.
Odpowiedz cytując