Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57101
Stary 20.06.2012, 09:19
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Rozumem z tego ze Sergiei zostaje, a Miśkiewicz jest zamiast Kurty. Z naciskiem na słowo 'zamiast'.
Oby tak było jak mówisz.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
To dobrze czy źle że ściągamy takiego 'Kuszczaka' z rezerw Milanu?
Jeżeli chodzi o bramkarzy to jest to na tyle specyficzna pozycja, że wielu przez kilka lat nie zagra zbyt wielu spotkań. Jednak potem zmieniają klub i grają nieźle.

Miśkiewicz sprawia lepsze wrażenie od Jovanicia. Być może po jakimś czasie powalczy z Pareiką. A być może okaże się, że zajmie tylko miejsce Kurty i po dwóch latach odejdzie. Nie mniej po tamtych skrótach ze sparingów wiąże z nim nadzieje.

Teraz pora na środkowego pomocnika (oprócz Chrapka) oraz na lewego obrońcę. Chociaż ktoś będzie pewnie sprowadzony skoro nie przedłużono kontraktu Skołorzyńskiemu, który tam może grać, a był teraz wypożyczony do Niecieczy.
Odpowiedz cytując