Lukasz napisał(a):

|
Rozumem z tego ze Sergiei zostaje, a Miśkiewicz jest zamiast Kurty. Z naciskiem na słowo 'zamiast'.
|
Oby tak było jak mówisz.
Lukasz napisał(a):

|
To dobrze czy źle że ściągamy takiego 'Kuszczaka' z rezerw Milanu?
|
Jeżeli chodzi o bramkarzy to jest to na tyle specyficzna pozycja, że wielu przez kilka lat nie zagra zbyt wielu spotkań. Jednak potem zmieniają klub i grają nieźle.
Miśkiewicz sprawia lepsze wrażenie od Jovanicia. Być może po jakimś czasie powalczy z Pareiką. A być może okaże się, że zajmie tylko miejsce Kurty i po dwóch latach odejdzie. Nie mniej po tamtych skrótach ze sparingów wiąże z nim nadzieje.
Teraz pora na środkowego pomocnika (oprócz Chrapka) oraz na lewego obrońcę. Chociaż ktoś będzie pewnie sprowadzony skoro nie przedłużono kontraktu Skołorzyńskiemu, który tam może grać, a był teraz wypożyczony do Niecieczy.