|
Marko Suler będzie drugim po Marku Saganowskim nowym zawodnikiem Legii pozyskanym w letnim okienku transferowym - donosi portal Sportske.net. Reprezentant Słowenii zdecydował się przyjąć ofertę stołecznego klubu. Piłkarzem poważnie zainteresowane były Partizan Belgrad oraz Wisła Kraków.
To tyle w temacie Sulera.
|