Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57095
Stary 20.06.2012, 07:58
milosz napisał(a):Wyświetl post
....
Nie zauważyłeś ze od paru tygodni piszesz to samo. Twoi adwersarze także.
Nie obraź się ale ty masz fobię Bednarza.
Według mnie on się zna na zarządzaniu klubem nieco lepiej niż my wszyscy na forum, nawet TY.
Jeśli ja niepokoje się o Wisłę to dlatego że podejrzewam iż Bednarz jest efektem złej sytuacji w klubie (zwłaszcza finansowej) a nie przyczyną.
Sam zresztą w niektórych postach to przyznajesz a piszesz w każdym poście jakby ci kiełbasę z bigosu wyjadł albo jeszcze co gorsze.
milosz napisał(a):Wyświetl post
Powtórzę, nie uwierzę że po najlepszym sezonie w pucharach od 9 lat mamy finansową zapaść ...
[....]
W sumie może lepiej że zbyt wielkiej kasy wydawać się teraz nie będzie, mniejsze szkody dla Wisły.
W jednym poście piszesz różne rzeczy.
Ale i tak wracamy do meritum: aktualnych "możliwości" Wisły.

milosz napisał(a):Wyświetl post
Co do przyszłości to byle przetrwać rundę jesienna w czołówce tabeli i ..nowa rewolucja Sz. Pana Cupiała w Wiśle, może tym razem z jakąś długofalową strategią.
A może długofalowa strategia to Probierz + Bednarz ... + akcja "O" (szczędzamy)
Nie to żebym straszył ... ale na to na razie wygląda.
Więc jeśli " przetrwamy rundę jesienna w czołówce tabeli" aktualny układ zadomowi się na dłużej.
Tak czy siak tej czołówce na jesieni kibicować będziemy razem :-O !!!
Jest to dla mnie zaskoczeniem w kontekście dna i dziadostwa o którym ciągle piszesz.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 20.06.2012 o godz. 08:19.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując