|
Cześć
Macie kogoś znajomego pracującego jako technik-instalator w UPC? Potrzebowałbym zacisnąć ok. 2-3 złączek kompresyjnych na kablu koncentrycznym a maszynka do tego jest piekielnie droga.
Może być na prv.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez iiYama : 19.06.2012 o godz. 22:43.
|