Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 19.06.2012, 22:08
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Niech mi ktoś wyjaśni jaki jest przepis:

- piłka przekracza całym obwodem linię i jest brama - tak czy nie?

Jeśli jest to Ukraina może poczuć się zrobiona w ciula w 100%
Tyle, że był spalony wcześniej w tej sytuacji i gol by został zdobyty po błędzie sędziego, wtedy Angole mogli by się poczuć zrobieni w ciula na 100%?

"Zaraz będzie, że był spalony owszem, ale sędzie puścił to i gol zdobyty prawidło"
jak dla mnie mistrz
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 19.06.2012 o godz. 22:11.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując