Kocur napisał(a):

Niech mi ktoś wyjaśni jaki jest przepis:
- piłka przekracza całym obwodem linię i jest brama - tak czy nie?
Jeśli jest to Ukraina może poczuć się zrobiona w ciula w 100%
|
Tyle, że był spalony wcześniej w tej sytuacji i gol by został zdobyty po błędzie sędziego, wtedy Angole mogli by się poczuć zrobieni w ciula na 100%?
"Zaraz będzie, że był spalony owszem, ale sędzie puścił to i gol zdobyty prawidło"
jak dla mnie mistrz
