Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#634
Stary 19.06.2012, 21:46
Brawo Francja brawo, po prostu pieknie. Zamiast miec rewanz za Finał MS 2006 z Wlochami to woleli sobie grac spokojnie i czekac nie wiem na co przez co teraz czeka Hiszpania. Oczywiscie szanse na wygranie maja bo Hiszpanie to nie ta sama druzyna co 2 lata temu ale musza grac tak jak z Ukrainą. To wszystko wina Riberyego - samolub zamiast podawac w swietnych sytuacjach to ten sobie leci dalej i głupio traci pilke. Drugi Robben, wielkie gwiazdy z Bayernu Monachium
Odpowiedz cytując