wiśnia napisał(a):

|
Ludzie czekają na transfery, wzmocnienia, a tu masz...jeb...Miśkiewicz. Sukces Bednarza, rozmowy prowadzili 2 miesiące, w koncu udało sie podpisać, hurraa....młody Miśkiewicz ma zastąpić Pareike, bo ten nie chce zgodzic sie na obnizke pensji o 60%, oj nie dobry Łotysz nie dobry chce naciągać Wisłe nadal. Nie to co młodziak on jest zaszczycony gra w Wisle za 2 tysiaki. Czekam tzlko po ile teraz beda karnety.....
|
No i w końcu transfer i znów niezadowolenie. Kurto odszedł to przyszedł Miśkiewicz, trochę negocjację długo trwały, ale Jacek chyba przez 2 miesiące był pod wodą i nie miał jak potwierdzić transferu. Generalnie powinniśmy się cieszyć bo jak na razie przetestowano chyba tylko 2 bramkarzy, nie pamiętam czy był na testach jakiś goalkeeper z Bałkanów czy nie.
Spokojnie, zaraz przyjdzie Sikorski i już problem z atakiem rozwiązany xD zacznie się szukanie lewego obrońcy i może gdzieś w między nurkowaniu podpisze się kontrakt z którymś z młodych testowanych. Przypominam, że okienko otwiera się 1 lipca i mało kto teraz transfery przeprowadza. Jeśli chodzi o naszą ekstraklasę to chyba tylko wolni zawodnicy na tą chwilę podpisują kontrakty (Zahorski, Saganowski, Pazdan). Ja liczę, że nasz super dyrektor tfu viceprezes zaskoczy nas in plus 1 lipca.
No i polecam mimo wszystko czasem spojrzeć na to co się dzieje przez różowe okulary
