no one napisał(a):

|
sry ale on jest może Twój a nie mój. i nie czuję się gorszym Wiślakiem niż Ty. ile on grał w Wiśle i co pokazał oprócz ww koszulki? Twoja legenda i Twój idol. ktos kto napisze coś co nie zgadza się z Twoim światopoglądem jest żalosny. Dogryź żydostwu koszulką, wystarczy by stać się legendą mimo ze potem stajesz się pieniężną mendą. powodzenia.
|
Zanim zaczniesz pisać swoje mądrości dowiedziałbyś się, dlaczego Kubę tak szanują Wiślacy... Gówno wiesz o pozaboiskowej działalności Błaszczykowskiego - gdybyś się choć trochę interesował Wisłą a nie tylko raz na dwa tygodnie przychodził na mecz może wiedziałbyś o czym piszę. Bez odbioru.
ps. koszulki nie zakładał, by "dogryźć żydostwu"...