Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7327
Stary 19.06.2012, 20:06
no one napisał(a):Wyświetl post
sry ale on jest może Twój a nie mój. i nie czuję się gorszym Wiślakiem niż Ty. ile on grał w Wiśle i co pokazał oprócz ww koszulki? Twoja legenda i Twój idol. ktos kto napisze coś co nie zgadza się z Twoim światopoglądem jest żalosny. Dogryź żydostwu koszulką, wystarczy by stać się legendą mimo ze potem stajesz się pieniężną mendą. powodzenia.
Zanim zaczniesz pisać swoje mądrości dowiedziałbyś się, dlaczego Kubę tak szanują Wiślacy... Gówno wiesz o pozaboiskowej działalności Błaszczykowskiego - gdybyś się choć trochę interesował Wisłą a nie tylko raz na dwa tygodnie przychodził na mecz może wiedziałbyś o czym piszę. Bez odbioru.

ps. koszulki nie zakładał, by "dogryźć żydostwu"...
Odpowiedz cytując