Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17842
Stary 19.06.2012, 19:40
yarow napisał(a):Wyświetl post
Zresztą sam tak zrobię. Przy tej okazji, również chciałbym powiedzieć, że nie mam myśli samobójczych i nigdy ich nie miałem. Nie zamierzam popełnić samobójstwa i czuję się bardzo dobrze. Szczęśliwy, zdrów na ciele i umyśle.
Ale oni zawsze mogą wytłumaczyć, że załamanie nerwowe przyszło nagle i decyzja została podjęta gwałtownie pod wpływem emocji