Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7324
Stary 19.06.2012, 18:58
no one napisał(a):Wyświetl post
Super Wiślak w pełnej krasie http://www.weszlo.com/news/10869-Kap...adza_pieniadza
Jak mówiłem już - jaka kadra taki kapitan. Dobrali się ze Smudą
Odpowiedz cytując