Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57078
Stary 19.06.2012, 18:58
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Milosz - może się doczekamy kolejnego po Sikorskim znakomitego napastnika Śląska Wrocław - Piotra Ćwielonga, który na dniach ma odejść z klubu - mam nadzieję, że tak znakomity kopacz znajdzie zatrudnienie w Wiśle spełnia bowiem wszelkie kryteria stawiane przez kandydatami do gry w naszym zespole.
Klub Pomarańczowa Gwiazda działa.
oprócz płaczu za Stanem, i wieszaniu psów na Bednarzu dochodzi jeszcze szydzenie z zawodników którzy okazali się lepsi od "dream teamu" Stana o kilka pozycji.
Odsyłam do tabeli końcowej ekstraklasy.
I zalecam nieco pokory.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 19.06.2012 o godz. 19:14.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując