Merkury napisał(a):

|
Milosz - może się doczekamy kolejnego po Sikorskim znakomitego napastnika Śląska Wrocław - Piotra Ćwielonga, który na dniach ma odejść z klubu - mam nadzieję, że tak znakomity kopacz znajdzie zatrudnienie w Wiśle spełnia bowiem wszelkie kryteria stawiane przez kandydatami do gry w naszym zespole.
|
Klub Pomarańczowa Gwiazda działa.
oprócz płaczu za Stanem, i wieszaniu psów na Bednarzu dochodzi jeszcze szydzenie z zawodników którzy okazali się lepsi od "dream teamu" Stana o kilka pozycji.
Odsyłam do tabeli końcowej ekstraklasy.
I zalecam nieco pokory.