wiśnia napisał(a):

|
Ludzie czekają na transfery, wzmocnienia, a tu masz...jeb...Miśkiewicz. Sukces Bednarza, rozmowy prowadzili 2 miesiące, w koncu udało sie podpisać, hurraa....młody Miśkiewicz ma zastąpić Pareike, bo ten nie chce zgodzic sie na obnizke pensji o 60%, oj nie dobry Łotysz nie dobry chce naciągać Wisłe nadal. Nie to co młodziak on jest zaszczycony gra w Wisle za 2 tysiaki. Czekam tzlko po ile teraz beda karnety.....
|
Jak na krytykującego wszystko kibica Wisły wypadałoby znać narodowość zawodnika, o którym piszesz...