Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57072
Stary 19.06.2012, 18:03
Ludzie czekają na transfery, wzmocnienia, a tu masz...jeb...Miśkiewicz. Sukces Bednarza, rozmowy prowadzili 2 miesiące, w koncu udało sie podpisać, hurraa....młody Miśkiewicz ma zastąpić Pareike, bo ten nie chce zgodzic sie na obnizke pensji o 60%, oj nie dobry Łotysz nie dobry chce naciągać Wisłe nadal. Nie to co młodziak on jest zaszczycony gra w Wisle za 2 tysiaki. Czekam tzlko po ile teraz beda karnety.....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując